Корзина

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380660694429
+380988148243

Бокалы для пива

 • Бокал пивний "Кальмар" 0.5
  PDK
  295 грн.
  Ожидается
 • Бокал пивний "Пес" 0.5
  PDK
  295 грн.
  Ожидается
 • Бокал пивний "Орел" 0.5
  PDK
  295 грн.
  Ожидается

Бокал для пива: який бокал перемагає кухоль? 

          Пиво – напій настільки універсальний, що пити його можна практично з будь-чого. Хоча справжні знавці пива будуть категоричні: щоб відчути смак пива по-справжньому, йому потрібно підібрати правильний посуд. Британський ель розкриє свій смак завдяки англійській пінті (так називається тамтешній скляний бокал для вина). Грубі німецькі пілснери найкраще виявлять свій гіркуватий смак, якщо подати їх спеціальних бокалах із товстого скла на короткій ніжці. Чеські темні лагери будуть неперевершені у пузатих скляних кухлях із ручками.

          Насправді, різновидів пивних бокалів – настільки багато, що їх можна перераховувати, називати й описувати безкінечно довго. Утім, краще присвятити цей час вибору бокала для пива у магазині «Даруй!». Бо пивний бокал – це майже універсальний подарунок. Він буде з вами і в горі, в радості. Із ним чудово відсвяткувати перемогу улюбленого футбольного клубу, або випити з горя через його поразку.

          Пивний бокал не гріх з собою взяти на пікнік. І нехай увесь світ навколо вас п’є із пляшок, а ви – будьте особливими. Бо пиво в бокалі (яке б це пиво не було і яким би бокалом ви не скористалися) має особливий смак, і смакує – так само по-особливому.

          Більше подібних товарів дивіться у категорії "Бокали" на сайті "Даруй!"