Корзина

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380660694429
+380988148243

Антистрес подушка: чим корисні масажні гранули?

Антистрес подушка: чим корисні масажні гранули?

Особливість анистрес-подушок у їхньому наповненні: такі подушки наповнюються спеціальними масажними гранулами. Це – дрібні кульки, виготовлені зі спіненого полістиролу. Чохол для масажних подушок виготовляється із приємної на дотик і тонкої тканини, завдяки чому масажні гранули легко прощупуються. Чому це важливо?

Ефект «мнухи». Анистрес подушками часто називають подушками-мнухами саме тому, що їх можна м’яти. Людині у стані напруги властиво щось крутити у пальцях. Певно, ви також звертали увагу: хтось крутить олівець, хтось стукає пальцями по столу. А щирі у вияві своїх емоцій діти взагалі можуть накручувати на пальчик краєчок одягу (згадайте, як вони хвилюються, коли розповідають, наприклад, на святі віршики). «Розминання» – захисний рефлекс нашого організму. У такий спосіб вивільняється негатив. Саме тому м’яти подушку антистрес – це вивільняти гнів, роздратування, напруження, злість тощо. Подушка не лише приємна на дотик, але ця тактильна приємність заспокійливо діє на нервову систему.

         Ефект обіймів. Завдяки наповненню масажними гранулами, які легко «перетікають» туди-сюди, подушка набирає форми того, що не неї покласти. Тобто вона ніби «обіймає» вас, дозволяючи розслабити напружені м’язи. Така подушка незамінна під час болю в шиї. Її також можна підкласти під поясницю, яка ниє. Подушка-антистрес – доречна як вдома на дивані, так в далекій мандрівці. Завдяки своїй властивості змінювати форму, вона зробить комфортним будь-яке незручне крісло. Розслаблене тіло, як відомо, допомагає зняти й нервове напруження.

         Ефект розвитку. Про важливість дрібної моторики написані десятки сотень наукових праць. Коли дитина працює пальчиками, вона розвиває мозок. Саме тому наповнені масажними гранулами подушки-іграшки, окрім розважального, мають ще й розвиваюче значення. Коли дитина перебирає таку подушку-іграшку пальчиками, вона мимоволі масажує собі долоньки. Діти дуже допитливі, тому з величезною цікавість «прощупують» масажні гранули у «животику» улюбленої подушки-іграшки. А що ще потрібно для розвитку моторики?

         Ефект краси. Антистресові подушки знімають напруження не тільки завдяки тактильним відчуттям, вони мають ще й потужний візуальний ефект. По-перше, є подушки-розмальовки. На чохол таких подушок нанесений ескіз малюнка, який можна розмалювати або фарбами для тканини, або спеціальними водостійкими маркерами. Розфарбовування заспокійливо діє на нервову систему, а також розвиває естетичний смак. Тобто, у випадку подушки-розмальовки ви отримуєте подвійний інструмент боротьби зі стресом.

         Але навіть якщо ви зупиняєте свій вибір не на розмальовці, ефект краси ніхто не скасовував. Адже подушки антистрес шиються різної форми і різної тематики: від затійливих червоних сердець до велетенських річкових риб. Такі подушки викликають мимовільну усмішку. Їх хочеться торкнутися, обійняти, прилягти на них, пом’яти досхочу. Тобто розслабитися душею й тілом.

         Ефект чистоти. Спінений полістирол, з якого виготовляються масажні гранули, претендує на статус ідеального наповнювача. У ньому не збирається пил, не накопичується волога, тому він не може перетворитися на місце проживання молі, кліщів чи будь-яких інших шкідників. Подушки з таким наповнювачем також не викликають алергію. Їх можна сміливо прати у теплій воді з милом або у пральній машині в делікатному режимі. Візерунок на чохлі не зітреться під час прання.

         Є також подушки-анистрес з натуральними наповнювачами: сіном, гречаним лушпинням, пір’ям, різними крупами. Такі подушки теж чудово борються зі стресом, але потребують дбайливого догляду: періодичної спеціальної хімчистки. Особливості догляду за такими виробами традиційно прописуються в інструкції до них, тож нехай вас це не лякає.

         Подушка – антистрес допоможе вам розслабитися у будь-якій непростій ситуації. Прикрасить оселю і стане оригінальним подарунком. Спробуйте – вам сподобається.

        Даруйте з легкістю і радістю разом із магазином «Даруй!».

        З нами дарувати легко і радісно. Просто даруй!

Другие статьи