Продавец Даруй! Подарунки для всіх развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380660694429
+380988148243

Чому щастя не можна купити, але можна подарувати

Чому щастя не можна купити, але можна подарувати

         Якби щастя мало формулу, її б давно вже розгадали, створили відповідний еліксир або вакцину і раз і назавжди безплатно чи за гроші зробили якщо не все людство, то всіх охочих щасливим. Але це – неможливо, бо щастя – це не просто стан душі, але й щоденна, подеколи виснажлива, робота. Над собою, своїми звичками, запитами і вмінням хоча б час від часу бачити склянку не напівпорожньою, а все ж напівповною.

         Щастя не можна купити. Але його можна виміряти. Цим займається Інститут вивчення щастя. Існують відповідні методики, тренінги, практики. Переважна більшість яких спрямована на те, щоб зрозуміти, коли і через що людина почувається нещасливою, і навчити її почуватися щасливою. Бо найбільша проблема щастя полягає в тому, що його відкладають на потім: сьогодні ще постраждаю, а ось завтра почнеться щастя. Проблема в тому, що завтра (а разом із ним і щастя) так і не починається. Ніколи. На те воно й завтра.

         На щастя, зі щастям усе інакше. Бо воно може початися вже сьогодні. Звісно, може постукати у двері раптово. Але, за статистикою, таке стається у трьох випадках зі ста. Інші дев’яносто сім випадків потребують активних дій, рішень і вчинків. Один із найдієвіших (і найпростіших) алгоритмів щастя називається «3 Д» і охоплює три дії: дій, даруй, дивуй.

         Дій, тому що під лежачий камінь, як відомо, й вода не тече. Тим паче, жодне щастя. Дослідження стверджують, що люди дієві, активні, цілеспрямовані почуваються щасливими утричі частіше за бездіяльних і млявих. Це особливо яскраво видно під час туристичних мандрівок і подорожей: частина млявих туристів ліниво почуваються нещасливими під пекучим сонцем біля чергових пірамід або замків, а частина із захватом й блиском в очах намотують коло навколо тих же пірамід і замків, милуються архітектурою і захоплюються краєвидами. Якщо в них потім запитати, чи цікавою була мандрівка, і чи почувалися вони щасливими, то відповідь, самі розумієте, буде різною. Хоча ціна туристичної путівки у всіх була однаковою.

         Даруй, бо коли даруєш, вивільняєш місце для емоцій. Дарувати, передовсім, справді потрібно емоції. Але в який спосіб? Звісно, можна прийти й сказати: дарую тобі усмішку. І усміхнутися. До речі, в більшості випадків це працює. Але дарувати емоції можна також через подарунки. Найкращим помічником у цьому випадку будуть різні мотиваційні речі: біжутерія із мотиваційними фразами, яскравий плакат і побажаннями, мотиваційний постер, або ж смішна листівка чи кумедна кружка. Емоції ми найчастіше описуємо словами (мені радісно, весело, сумно), але також про них розповідають книжки, які ми читаємо, речі, якими себе оточуємо. Тому, коли ми даруємо будь-яку річ, ми даруємо емоцію. І тим самим робимо щасливим не лише того, кому даруємо, але передовсім – себе.

         Коли ми даруємо подарунки іншим, ми собі даруємо щастя. Про це варто згадувати щоразу, коли з тих чи інших причин захочеться почуватися нещасливим.

         Дивуй, бо ніщо так не покращує емоційний стан, як щире подивування. Несподіваний подарунок, пропозиція чи зізнання мають просто приголомшливий ефект. Дослідження кажуть, що цінність несподіваних (незапланованих) подарунків, навіть якщо це банальних дріб’язок, зростає практично утричі. Але дивувати можна не лише подарунками, але й вчинками. Тут уже – підхід суто індивідуальний: хтось може здивувати пропозицією помити посуд після вечері, а комусь доведеться для цього підготувати складну презентацію нового проекту. Але відчуття щастя і в першому, і другому випадку (як не банально це звучатиме) буде однаково сильним.

         Власне, універсальних рецептів щастя, як і його формули, не існує. Але всі поради обертаються навколо простої істини: щастя залежить від нас самих, воно насправді в постійно поряд, просто подеколи варто зупинитися, озирнутися, придивитися і покликати його. Щастя вічне й існує незалежно від нашої волі й бажання, але від нас залежить, що увійде в рецепт нашого особистого щастя.

         Бути щасливим – це вибір. Так само, як і бути нещасливим, - це також вибір. Його робимо ми. Своїми вчинками.

         Ну, а ще в щасті … можна навіть жити. В Україні є місто Щастя. А ще чимало населених пунктів, переважно сіл, називаються Щасливими. І живуть там справжні щасливці.

         А 20 березня Україна, разом із усім світом, святкує Міжнародний день щастя. Чудова нагода почати діяти, дарувати, дивувати. Щоб почуватися щасливим.

 

 

         Обрати подарунки на будь-яке свято завжди можна в магазині подарунків "Даруй!" З нами дарувати легко і радісно. Просто даруй!

 

Фото: freepik.com 

 

Другие статьи