Продавец Даруй! Подарунки для всіх развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380660694429
+380988148243

Як отримати золото леприконів: інструкція для любителів достатку і несподіваних подарунків

Як отримати золото леприконів: інструкція для любителів достатку і несподіваних подарунків

            Одразу уточнимо: леприкони не зберігають своє золото в Україні, бо живуть в Ірландії, і саме там 17 березня вшановують пам’ять Святого Патрика. Святий Патрик вважається покровителем Ірландії, тож свято відзначається на державному рівні. Цей день не просто неробочий, але ще й зранку до ночі сповнений святкувань: відбуваються урочисті паради, фестивалі, вечірки, концерти. Усі вдягаються у зелений одяг і вирушають на пошуки трипелюсткової конюшини.

            Яке це має відношення до України? На перший погляд, жодного, хіба що світ нині настільки глобалізувався, що святкування Дня Святого Патрика відбувається по всьому світу: окрім Ірландії й Великобританії, що цілком закономірно, цього дня неабиякі святкування відбувається в Канаді, Аргентині, США, Малайзії… і навіть консервативній Японії, яка дуже уважно ставиться до своїх національних звичаїв і традицій, але тим не менше з 1992 року долучилася до святкування.

            У чому секрет популярності ірландського свята? Хоча усі говорять, в першу чергу, про збереження ірландської культури, насправді йдеться про звичаї й традиції, пов’язані із здійсненням бажань і можливістю закласти підвалини багатства на весь рік. А мрії, бажання, гроші (зокрема міфічне золото леприконів) – явища глобальні, зрозумілі в кожному куточку світу. Ну, зізнайтеся, хіба ви ніколи в житті не шукали серед листочків конюшини – трилисник, або не мріяли знайти скарб: чи то золото леприконів, чи золото Полуботка, чи хоча б горщик із давніми срібними монетками?

            Ірландці (а разом із ними увесь світ) вірять, що саме у День святого Патрика можна запастися успіхом і багатством на увесь рік. І для цього потрібно не так вже й багато.

-          Одягнутися в щось зелене. Навіть, якщо це буде елемент одягу – хустинка, ремінь, бантик. Кажуть, це для того, щоб зійти «за свого» серед тих самих міфічних леприконів, які носили зелене вбрання. Так легше буде розпитати у них про їхнє золото.

-          Купити собі річ зеленого кольору. Це може бути будь-який дріб’язок. Але знавці кажуть, що бажано, щоб це була посудинка – кружка, чашка, кухоль. Щось, що можна наповнити пивом, елем або … золотом.

-          Купити гаманець, косметичку, сумку, рюкзак, або будь-що, у що можна складати речі. У цьому випадку колір гаманця – неважливий, важить сам факт придбання (замовлення) покупки у цей день.

-          Купити й подарувати комусь подарунок. Байдуже, який самий. Головне, щоб це було зроблено щиро й від душі. Оскільки дарування подарунка саме цього дня має магічну дію. Коли ви щось даруєте (дарувати потрібно нову річ!), витрачаючи гроші на подарунок, ви вивільняєте місце у своєму гаманці для нових прибутків. Тому – даруйте! Чим більше, тим для вас потім краще.

-          Звісно, можна також вирушити на пошуки трилистої конюшини, але, на жаль, у наших кліматичних умовах 17 березня набагато легше знайти проліски, ніж конюшину. Так само проблеми будуть із горщиками лепринівського золота: у часи, коли леприкони його ховали, навряд чи була можливість швидко дістатися із Ірландії до дніпровських круч, запорізьких степів чи карпатських гір. Тому міфічне золото краще шукати все ж ближче до Ірландії.

            Якщо ж ви справді вірите в дива, готові їх створювати й дарувати іншим, то насправді сьогодні один із найкращих днів обрати подарунок для себе або зробити несподіваний подарунок комусь іншому, і в такий спосіб подарувати хороший настрій і віру в те, що все буде добре.

            До речі, як надумаєте подорожувати до Ірландії, то … прихопіть із собою термокружку (гарячий чай зайвим не буває), дорожню подушку (щоб подорожувати з комфортом) і новий гаманець (щоб було куди складати золото). І не забудьте відвідати у Дубліні Національний музей леприконів. Щоб переконатися: усе, про що ми тут вам розповіли – чистісінька леприконівська правда.

Фото: freepik.com

Другие статьи