Продавец Даруй! Подарунки для всіх развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 (66) 069-44-29
+380 (98) 814-82-43

Стринг-арт: тренуйте свої пальчики і розум

Стринг-арт: тренуйте свої пальчики і розум

Стринг-арт (string art, nail and string art, а також ізонтика, нитяний дизайн або дизайн ниткою) останнім часом набуває все більшої популярності як в Україні, так і у світі. Але якщо для наших країв виготовлення картин за допомогою цвяхів і ниток – справді новинка, то в Європі стринг-арт переживає другу, а то й третю молодість. Мистецтво ниткоплетіння на цвяшках (так можна перекласти українською англійську назву string art) виникло багато століть тому у Великобританії. За однієї із версій, у ХVII столітті англійські ткачі у вільний від роботи розважалися тим, що плели картини із ниток. Такими стринг-арт картинами прикрашали як ткацькі майстерні, так і оселі.

Утім, існує ще одна версія виникнення нитяного дизайну – суто математична. Кажуть, що у 40-ві роки ХІХ століття вчителька математики Мері Буль подумала, що стринг-арт – чудовий спосіб зацікавити дітей вивченням алгебри й геометрії. Тож вона набила на дощечки гвіздки, щоб діти у таки спосіб виготовляли геометричні фігури й вчилися просторово мислити.

         Звісно, можна довго сперечатися, як, де й коли виникло плетіння у техніці стринг-арт. Але значно краще присвятити свій час тому, щоб спробувати виготовити свою першу картину ізониткою. Це варто зробити тому, що

Стринг-арт розвиває образне й просторове мислення. Під час плетіння потрібно тримати в голові кінцевий результат роботи, тобто уявляти готовий цілісний малюнок й намагатися послідовно, нитка за ниткою втілювати своє уявлення на дошці. Візерунки можуть бути простими, а можуть – дуже складними. Тому це підходить і дітям, і дорослим.

Стринг-арт – незамінна вправа для моторики рук. Про те, яке значення розвиток дрібної моторики (рухливості і вправності пальчиків) має для роботи мозку написані тисячі наукових робіт. Але факт лишається фактом: більшість із нас на сьогодні не має потреби навіть писати звичайною ручкою, а вся активність пальців зводиться до натискання клавіш або іконок на екрані смартфона. Це актуально не лише для дітей, але й для дорослих. Тому якщо ваші пальчики не слухаються, німіють, терпнуть, стринг-арт вам у поміч.

Стринг-арт – це арт-терапія. Картини у стилі стринг-арт здаються складними для виготовлення лише на перший погляд. Насправді, усе дуже просто й зрозуміло. Під час плетіння разом із нитками із клубка розкручуються і складні, зав’язані у вузлики, думки у вашій голові. Ви навіть можете уявити собі, що нитка – це хаотичний плин думок у вашій голові, які ви поступово розплутуєте й перетворюєте на гармонійний візерунок. Стринг-арт перетворює хаос на красу.

Стринг-арт – це справді модно. Мода на виготовлений власноруч декор впевнено крокує світом. І питання навіть не в тому, що зроблені власноруч речі несуть у собі неповторну енергетику майстра, але в тому, що часи ширвжитку – давно минули. А виготовити щось оригінальне, неповторне, самобутнє можна лише власноруч. До речі, коштують такі роботи недешево. А виглядають – стильно.

Стринг-арт – це просто. Справді – дуже просто. Бо все, що вам потрібно, - це дошка, нитки й цвяшки. Ну, і звісно, розуміння, що саме ви хочете сплести. Тобто візерунок і його схема. Усе це можна придбати в будівельних магазинах. А схему на основі малюнка розробити самому. А можна обрати ще простіший шлях – набір для плетіння у техніці стринг-арт «Барвиста павутинка». Тут є оброблена (відшліфована й пофарбована) дошка розміром 25 на 25 сантиметрів, схема візерунка, необхідна кількість цвяхів і ниток потрібного кольору. Звісно, також є інструкція. Хоча насправді усе настільки просто й зрозуміло, що, цілком ймовірно, ви до неї зазирати не будете.

У стринг-арті найголовніше – спробувати вперше. Вам точно сподобається, і з часом ви зможете плести картину будь-якого розміру і будь-якої складності.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner